SPOR ORGANİZASYONLARI YÖNETİMİ

Yaşam alanı, kurumsal alan ve diğer rekreasyon alanları içerisinde 7′den 70′e herkese yönelik bilinçli, eğlenceli, rahatlatıcı, motive edici, kaynaştırıcı aynı zamanda MARKA DEĞERİ’ ni yükseltici ve aidiyet duygusunu geliştirici aktiviteler düzenliyoruz.

Spor aktiviteleri esnasında yetersiz bilgiden ya da yanlış yönlendirmeler ile ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçları engellemek için bireyleri doğru bilgilendirerek amaçlarına uygun yönlendirmeler ile spor yapmalarını sağlıyoruz.

 

  • Turnuva Organizasyonları

İstenilen lokasyonda en uygun tesisler için araştırma yapıyor, maksimum katılım ve en yüksek verim ile sportif organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


  • Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri

Sağlıklı yaşam konseptinde yer alan ürünlerden oluşan alanlar tasarlayarak günlük veya haftalık organizasyonlar ile hedef kitleye sağlıklı bir yaşam için gerekli beslenme ve fiziksel aktiviteler hakkında bilgiler sunuyoruz. Ayrıca ilgi çekici sportif oyunlar ile katılımcıların organizasyonda keyifli zamanlar geçirmesini sağlıyoruz.


  • Yetişkin Eğlence Alanları

Sosyal sorumluluk projeleri ile de birleşebilen bu organizasyonumuzda yetişkinler için rahatlatıcı ve eğlenceli oyun alanları kuruyoruz. Oyunlar ve yarışmalar sonucunda ödüller kazanılabildiği gibi çeşitli kurumlara bağışlarda yapılmasını sağlayabiliyoruz.


  • Spor Okulları Organizasyonu

Spor okulu faaliyetleri yapılmak istenilen bölgede tanıtım, planlama, pazarlama, yönetim ve katılım arttırıcı çalışmalar ile en doğru ve en yüksek verimde çalışmaların yapılmasını sağlıyoruz. Branşlara uygun uzman eğitmen kadrosunun oluşturulması süreçlerinin takibini ve yönetim hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.